title

Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Brukarz
Miejsce pracy: Łąka
Numer: StPr/22/0933
OBOWIĄZKI:
Osoba na tym stanowisku będzie wykonywała nowe nawierzchnie przez układanie kostki brukowej oraz krawężników, wykonywanie robót naprawczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

osoba powyżej 30 r.ż., wykształcenie minimum podstawowe, doświadczenie w pracach brukarskich, umiejętność obsługi elektronarzędzi

Miejsce pracy:

Łąka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie