title

Chapter Lead – ING Private Cloud [rekrutacja online]

Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Jesteś otwartą osobą i chętnie podejmujesz nowe wyzwania
  • Pasjonujesz się pracą z ludźmi, a rozwijanie ich talentów daje Ci satysfakcję
  • Wolisz skoncentrować się na jakości, innowacyjności tworzonych produktów i rozwoju ludzi niż zarządzaniu projektami
  • Jesteś świetnym graczem zespołowym, wytrwałym, zorientowanym na dostarczanie usług, na ludzi, chętnie się uczysz
  • Chcesz być odpowiedzialny za zespół do 25 osób
  • Masz min. 5 lat doświadczenia w branży IT
  • Masz wyższe wykształcenie (preferowana informatyka),
  • Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku zorientowanym na kreatywność i nowoczesność
  • Płynnie komunikujesz się w języku angielskim (min. C1)
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Znasz różnicę między Private a Public Cloud i posiadasz podstawową wiedzę z zakresu rozwiązań w chmurze
  • Masz podstawową wiedzę z zakresu PaaS
  • Znasz metodologię Agile/Scrum
  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
60%- Zarządzanie ludźmi i dbanie o ich rozwój
20%- Rozwijanie usług zarządzanych przez Twoich podwładnych
Pozostałe wymagania
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.