title

Cieśla / Murarz / Zbrojarz

Ogłoszenie numer: 3670883, z dnia 2020-09-29

Byggtjänster i Orminge AB

Prace ciesielskie, murarskie i zbrojarskie na budowach z wykorzystaniem szalunków.

Roboty betoniarsko-ciesielskie przy wznoszeniu budowaniu muru ochronnego przy autostradzie.

Miejsce pracy: śląskie

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • punktualność
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność dostosowania się do regulaminów i zasad bezpieczeństwa pracy panujących na zakładach
  • zachowanie kultury osobistej

Oferujemy

  • pełny wymiar godzin
  • terminowe wynagrodzenie
  • ubezpieczenie
  • opiekę polskojęzycznego brygadzisty
  • zapewnione ubranie robocze
  • zwrot kosztów za przelot

Zobacz podobne oferty

PEKABEX

Cieśla - Stolarz szalunkowy

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: 2020-10-21
Opis stanowiska: Przygotowywanie i montaż nowych szalunków oraz rozbiórka starych szalunków; Prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych; Zalewanie...

K.O.B Kobnext Sp. z o.o.

Cieśla

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2020-10-19
Miejsce pracy: Szwecja, NiemcyOpis stanowiska: Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej Wykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnej Pomoc w pracach...

e-r-s Polska sp. z o.o.

Cieśla szalunkowy

Dodane: 2020-10-13
Miejsce pracy: projekty w Polsce i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia itp.)    Obowiązki: montaż i demontaż form stalowych i drewnianych wykonywanie...