title

Cieśla

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Cieśla
Miejsce pracy: Podlesie
Numer: StPr/20/1953
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie elementów konstrukcji dachów i budynków, montaż
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Podlesie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Peab Sp. z o.o

Cieśla / Betoniarz

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
 Miejsce pracy: Szwecja / Norwegia Oczekujemy: Udokumentowanego doświadczenia na wymienionym stanowisku (minimum 6 lat) Wysokiej kultury pracy i dbałości o...

WE CAN DO HR Sp. z o.o.

Cieśla konstrukcyjny

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
Praca przy budowie domów z drewna.   Wymagania: doświadczenie zawodowe minimum 3 lata, uczciwość i rzetelność, prawo jazdy, mile widziana znajomość języka...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Cieśla

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2020-11-20
Wykształcenie: brak wymagań; 2-5 lat doświadczenia zawodowego; praca samodzielna; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliiwice i okoliceWymagania konieczne: Zawód:...