title

Cukiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Cukiernik
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/21/1006
OBOWIĄZKI:

oblewanie ciast deserowych i tortowych czekoladą

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

wykształcenie gimnazjalne, wymagane doświadczenie na stanowisku cukiernik, książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Pszczyna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Staż - ciastkarz-cukiernik

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Dodane: 2021-12-29
- przygotowywanie półproduktów do wyrobu ciast, drożdżówek; - nauka receptur; - dbanie o czystość stanowiska pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Cukiernik (lub do przyuczenia)

Lokalizacja: śląskie / Kłobuck

Dodane: 2021-12-23
produkcja ciast, tortów, ciastek Wymagania konieczne: Zawód: Cukiernik* (wymagany staż - lata: 2) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Auchan Polska Sp. z o.o.

Cukiernik

Lokalizacja: śląskie / Katowice - ul. Reńców 30

Dodane: 2021-12-20
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (brak okresu próbnego) elastyczna forma zatrudnienia (pełny, niepełny etat lub umowa weekendowa) wynagrodzenie zawsze na...