title

Cukiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Cukiernik
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/1351
OBOWIĄZKI:
Minimalne doświadczenie w zawodzie. Kontakt telefoniczny z pracodawcą. Podania składać e-mailem: pcinspiracje@giemail.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Cukiernik

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: dzisiaj
Zainteresowane osoby zarejestrowane u PUP Rybnik proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji...

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Cukiernik

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: 2022-06-20
Osoba z doświadczeniem, mile widziane wykształcenie kierunkowe. Kontakt z pracodawcą za pośrednictwa e-maila: kadry@piekarniakristof.pl Wymagania konieczne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Pomocnik ciastkarza

Lokalizacja: śląskie / Wisła

Dodane: 2022-06-16
pieczenie i zdobienie pączków Wymagania inne: Oferta skierowana do osób bezrobotnych w wieku powyżej 30 r.ż. w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób bezrobotnych...