title

Czyściciel pojazdów

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Czyściciel pojazdów
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/0998
OBOWIĄZKI:

Czyszczenie, mycie pojazdów. Prawo jazdy kat B. Zakres obowiązków: wykonywanie mycia zasadniczego samochodów z wykorzystaniem odpowiednich środków myjących oraz sprzętu. Podania składać e-mailem:mustangsupercars@gmail.com.

WARUNKI PRACY:

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Operator myjni

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: dzisiaj
obsługa urządzeń myjni samochodowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Operator myjni

Lokalizacja: śląskie / Skoczów

Dodane: wczoraj
czyszczenie wewnątrz samochodów tapicerki itp. czyszczenie na zewnątrz samochodów, polerowanie, nabłyszczanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Ładowacz nieczystości stałych

Lokalizacja: śląskie / Goleszów

Dodane: wczoraj
zbiórka odpadów segregowanych i niesegregowanych Wymagania inne: poziom wykształcenia bez znaczenia, doświadczenie zawodowe min. 1 miesiąc