title

Czyściciel wagonów

REKRUTACJA OTWARTA

JSW LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje osób na stanowisko:

Numer referencyjny: JSWL – CW
Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za oczyszczanie wagonów z pozostałości węgla i innych odpadów, odkuwanie zmarzliny na wagonach, wykonywanie drobnych prac naprawczych przy wagonach,  w szczególności łatanie drobnych dziur (zastawianie, zaślepianie), prawidłowe zamykanie wagonów i zabezpieczanie ich przed otwarciem.

Miejsce pracy:Bocznica KWK KNURÓW – SZCZYGŁOWICE RUCH SZCZYGŁOWICE

Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe,
  • Dobry stan zdrowia,
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu czynności.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.