title

Dekarz budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2498
OBOWIĄZKI:
- Wykonywanie robót budowlanych związanych z naprawą pokrycia dachowego, montażem elementów odwadniających (rynny, rury spustowe) i wentylacyjnych (np. kominki wentylacyjne), wykonywanie nowych pokryć.- Miejsce wykonywania pracy: teren Katowic i okolice. - Godziny pracy: 7:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku dekarza. Wymagana umiejętność pracy z narzędziami.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach