title

Dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Dekarz
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/1610
OBOWIĄZKI:

Krycie dachu; wykonywanie izolacji dachowych i stropodachowych; obijanie blachą elementów drewnianych, a także montowanie rynien i rur spustowych; ustalenie na podstawie rysunków zakresu i rodzaju robót dekarskich, niezbędnych materiałów oraz sprzętu, maszyn i narzędzi.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Dekarz*
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie w zawodzie dekarz

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie