title

Dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Dekarz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0271
OBOWIĄZKI:
prace dekarskiePraca na terenie Śląska.Praca również w soboty w godz. 07.00-13.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dekarz*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie zawodowe, wymagana zdolność do pracy na wysokości

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu