DevOps Engineer – Cyber Crime Expertise and Response Team [rekrutacja online]

Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Doświadczenie w analizie incydentów bezpieczeństwa
  • Umiejętność stosowania języków programowania i skryptów w celu automatyzacji nowych lub istniejących procesów (np.: Python / Bash / Perl / Powershell)
  • Znajomość modelowania zagrożeń i oceny ryzyka
  • Znajomość MITRE ATT&CK oraz Diamond Model
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu analiz opartych o dane z hostów i/lub sieci
  • Umiejętność przeprowadzania statycznej i dynamicznej analizy złośliwego oprogramowania
  • Przeprowadzanie analizy ruchu sieciowego (DNS, proxy, Netflow) generowanego przez złośliwe oprogramowanie, a także dzienników zdarzeń sieciowych, aplikacji i systemów operacyjnych,
  • Doświadczenie w reagowaniu na incydenty, w tym wykrywanie zaawansowanych ataków (APT), analiza logów przy użyciu narzędzi SIEM i podobnych
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Certyfikaty bezpieczeństwa / kursy z zakresu Incident Handling/Incident Response(np .: SANS / Mile2 / eLearnSecurity itp.)
  • Doświadczenie w obsłudze alertów z systemów EDR
  • Praca z logami w celu zidentyfikowania dowodów wcześniejszych naruszeń bezpieczeństwa
  • Umiejętność zbierania i analizy artefaktów (IoC)
  • Umiejętność sprawnej koordynacji zadań i komunikowania się z różnymi zespołami na poziomie technicznym dostosowanym do odbiorcy
  • Doskonałe umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Dobry angielski w mowie i piśmie
  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • Start 7:00 - 9:00 Koniec 15:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
80%- Obsługa incydentów i reagowanie na incydenty
20%- Analiza Malware/IoC

W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.