title

DevOps Engineer - Windows 10 Management [rekrutacja online]

Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: /MB/AS/ITIT/AD/RC11707
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia z Windows 10 i platform pomocniczych takich jak SCCM,
  • Masz odpowiednie doświadczenie i zrozumienie w co najmniej 2 z technologii: Group Policies / Active directory lub Azure Active Directory / Intune / Office 365 / Microsoft Store for Business,
  • Posiadasz znajomość skryptowania w VB / PowerShell,
  • Jesteś osobą o otwartym umyśle, chętną do współpracy z kolegami z innych jednostek ING Group.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Posiadasz wiedzę na temat zagrożeń informatycznych i jesteś w stanie ograniczyć te zagrożenia w swoich usługach.
  • Aktywnie poszukujesz ulepszeń i innowacji,
  • Nie boisz się prosić o pomoc,
  • Bezpośrednio przekazujesz feedback.
Jak pracujemy

Jesteś ekspertem Windows 10 i masz doświadczenie w nowoczesnym zarządzaniu przez Intune? Szukamy nowego współpracownika, który pomoże nam w aktualizacji systemu Windows 10 i miejsca pracy w chmurze na całym świecie. Kogoś, kto stanie się ekspertem we wdrażaniu systemu Windows jako usługi.

Praca w Workplace Services oznacza pracę w dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku IT. Mamy wysokie ambicje. Świadczymy usługi w miejscu pracy dla 52 000 naszych pracowników w ponad 40 krajach. Zapewniamy, że nasi pracownicy mogą bezpiecznie pracować z każdym urządzeniem, niezależnie od tego, gdzie się znajdują: w domu, w biurze czy za granicą. Zapewniamy laptopy, (wirtualne) komputery stacjonarne, drukowanie i rozwiązania do pracy zdalnej. Zapewniamy również infrastrukturę i wsparcie dla tych usług oraz ułatwiamy współpracę i produkty bezpieczeństwa. Naszym celem jest zapewnienie naszym współpracownikom jak najlepszego doświadczenia na stanowisku pracy.

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
40%- Rozwój
30%- Administracja
30%- Bezpieczeństwo
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.