Doposażenie stanowiska - pomocnik mechanika (uzup.umowa nr 17/rpo wsl/2019)

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/20/1040
OBOWIĄZKI:
sprawdzanie działania pojazdu i jego podzespołów pod okiem mechanikawymiana i uzupełnanie płynów eksploatacyjnychczyszczenie i mycie pojazdów oraz ich części, w tym silników
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy B

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie