title

Doradca ds.rynku pracy - stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/21/0318
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie średnie.Umiejętność samodzielnego myślenia, kreatywność, duże zaangażowanie w rozwój osobisty, rzetelność, uczciwość.
Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Zobacz podobne oferty

Pracownik fizyczny (drobne prace porządkowe)

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: wczoraj
nieskomplikowane prace porządkowe: grabienie, malowanie Wymagania inne: wiek 18-25 lat, osoba ucząca się; zaradność, umiejętność obsługi podstawowych...

Pracownik serwisu sprzątającego - szpital tymczasowy covid

Lokalizacja: śląskie / Pyrzowice

sprzątanie szpitala tymczasowego covid Wymagania inne: chęć do pracy, dyspozycyjność

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Technik prac biurowych ze znajomością języka rosyjskiego i ukraińskiego

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

- Odbieranie i wysyłanie listów elektronicznych w języku rosyjskim, angielskim i ukraińskim;- Pisanie pism w języku rosyjskim i ukraińskim;- Sporządzenie tabel,...