title

Doradca klienta / Doradca ds. gospodarki odpadami

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi,
  • Realizacja założonych planów sprzedaży i zadań,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, zawieranie umów
  • Duża samodzielność i zaangażowanie w pracy,
  • Umiejętność negocjacji oraz budowania długotrwałych relacji z klientem,
  • Monitorowanie działań konkurencji, nawiązywanie kontaktów handlowych.
Wymagania:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wykształcenie min. średnie
  • Samodyscyplina, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS- Office itp.),
  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy.
Oferujemy:
  • Pracę z ciekawymi ludźmi w rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Umowę o pracę,
  • Niezbędne szkolenia,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie będącej częścią globalnego koncernu.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)