title

Doradca klienta - sprzedawca w salonie z akumulatorami

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/21/1963
OBOWIĄZKI:
Wymagania: zaangażowanie w wykonywane obowiązki, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, punktualność, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność radzenia sobie ze stresem, prawo jazdy kat. B, chęć rozwoju zawodowego.Zakres obowiązków: sprzedaż akumulatorów, wymiana akumulatora w aucie klienta, prowadzenie kont społecznościowych, prowadzenie kont ogłoszeniowych, doradztwo z wiedzy technicznej, w coraz większej ilości miast wprowadzamy dowóz i wymianę akumulatora.Podania wysyłać na adres e-mail: specpart@specpart.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 129 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku