title

Doradca klienta w zakładzie optycznym

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/21/0175
OBOWIĄZKI:
- obsługa klienta salonu optycznego w oparciu o standardy jakości obsługi (doradztwo w wyborze oprawy okularowej, soczewek okularowych, soczewek kontaktowych),- prowadzenie zamówień i nadzór nad nimi, postępowania reklamacyjne,- współpraca między salonem, gabinetem a warsztatem optycznym,- dbanie o wizerunek firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

min. 6 miesięcy w obsłudze klienta salonu optycznego, umiejętność pracy w zespole, rozmowy z klientem, znajomość rodzajów soczewek okularowych, dobór opraw, podstawowa znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu