title

Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/0091
OBOWIĄZKI:
przygotowanie samochodów do sprzedaży, mycie, sprzątanie, drobne naprawy mechaniczne- obsługa doradztwo klienta-sprzedaż samochodów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak
Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziana osoboa po szkole samochodowej, osoby niekarane

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie