title

Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Czeladź
Numer: StPr/21/0514
OBOWIĄZKI:

Szkolenie BHP, ppoż. i stanowoskowe;obsługa kasy; obsługa urzadzeń biurowych; przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych; tworzenie baz; obsługa programów komputerowych; przyjmowanie paczek i listów pocztowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie dowolne, praca przy komputerze 6 godzin

Miejsce pracy:

Czeladź

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie