title

Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Miejsce pracy: Gorzyce
Numer: StPr/21/1445
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie do pracy na stanowisku doradcy klienta w banku.Poznanie procedur i produktów bankowych, nauka obsługi klienta. Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy, dbanie o wizerunek firmy, umawianie spotkań z klientami, przeprowadzanie akcji marketingowych.Staż dla osób bezrobotnych do 29 roku życia.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Gorzyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim