title

Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Doradca klienta
Miejsce pracy: Kowale
Numer: StPr/22/1453
OBOWIĄZKI:

negocjowanie umów handlowych,podpisywanie umów,doradztwo handlowe,sprzedaż telefoniczna produktów w siedzibie firmy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Kowale


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 110 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Adreams

Doradca Klienta

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: dzisiaj
Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod...

VRG S.A.

Sprzedawca - Doradca Klienta w salonie Vistula

Lokalizacja: śląskie / Gliwice, Silesia Outlet

Dodane: wczoraj
W chwili obecnej do naszego salonu Outlet marki Vistula poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Klienta jest osobą: odpowiedzialną za profesjonalną obsługę...

VRG S.A.

Sprzedawca - Doradca Klienta w salonie marki Bytom

Lokalizacja: śląskie / Bytom, Agora

Dodane: wczoraj
W chwili obecnej do naszych salonów marki BYTOM poszukujemy kandydatów na stanowisko: Zadaniem i obowiązkiem Doradcy Klienta będzie maksymalizowanie wielkości...