title

Dostawca potraw

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Dostawca potraw
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/22/0745
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie zamówień na potrawy przez telefon, e-mail, lub innymi drogami komunikacji elektr. i przekazywanie przyjetych zleceń do realizacji, terminowe dostarczanie potraw w wyznaczonym rejonie do klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Jaworzno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Dostawca potraw

Lokalizacja: śląskie / Rydułtowy

Dodane: dzisiaj
Rozwożenie posiłków do klientów, realizacja zamówień, realizacja płatności, przyjmowanie zamówień; dbanie o czystość stanowiska pracy Wymagania konieczne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Dostawca cateringu

Lokalizacja: śląskie / Jaworzno

Dodane: 2023-01-23
Osoba na tym stanowisku będzie dostarczała catering pod wskazany adres Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy...

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Dostawca potraw

Lokalizacja: śląskie / Będzin

Dodane: 2023-01-16
Dostarczanie żywności do klienta. Praca na dwie zmiany w godzinach: 11:00 do 19:00 do 14:00 do 22:00. Praca na terenie Będzina. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...