title

Dyrektor ds. Operacyjnych (COO)

Vista HR Wioletta Gacek dla Klienta będącego liderem rynku oprogramowania w zakresie rozliczania i analizy czasu pracy kierowców, który dostarcza rozwiązania IT dla branży transportowej, telematycznej oraz dla europejskich instytucji kontrolnych.

Naszym Klientem jest lider rynku oprogramowania w zakresie rozliczania i analizy czasu pracy kierowców. Dostarczamy rozwiązania IT dla branży transportowej, telematycznej oraz dla europejskich instytucji kontrolnych. Szkolimy pracowników branży TSL i biur rachunkowych, wykładowców akademickich oraz przedstawicieli służb kontrolnych, m. in. inspekcje transportu drogowego i policję.

Miejsce pracy: Tychy
Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za realizację strategii firmy,
  • Rozwijanie kanałów sprzedażowych,
  • Odpowiedzialność za budżet,
  • Efektywne zarządzanie Zespołem,
  • Dbanie o pozytywny PR Firmy,
  • Kreatywne wprowadzanie innowacji.

 Oczekiwania:
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w sprzedaży lub marketingu w branży usług oprogramowania B2B (mile widziane w zakresie oprogramowania do monitorowania lokalizacji pojazdów lub/i w branży oprogramowania typu SaaS).
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to finanse, ekonomia lub pokrewne).
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym.
  • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne.
  • Znajomość technik sprzedażowych.
  • Umiejętność planowania i zarządzania budżetem.
  • Biegła obsługa pakietu MS Office.
  • Umiejętność organizowania i planowania pracy.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Mile widziana wiedza z zakresu e-marketingu, sprzedaży oprogramowania w modelu SaaS lub sprzedaży rozwiązań służących do monitoringu pojazdów.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy),
  • Realny wpływ i udział w rozwoju firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dużą samodzielność w ramach prowadzonych projektów i zarządzanego obszaru,
  • Swobodę działania i partnerskie traktowanie: wyznaczamy cele i dajemy swobodę w ich realizacji,
  • Niekorporacyjne środowisko pracy — możliwość kreowania i tworzenia otoczenia.

Prosimy pamiętać o dodaniu klauzuli do dokumentów aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV przez firmę Vista HR siedzibą w Bytomiu do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.