title

Dyrektor Finansowy / Główny Księgowy

Ogłoszenie numer: 3942336, z dnia 2020-11-30

Spółka Schultz Seating Poland wchodząca w skład międzynarodowej grupy posiadającej ponad 50-letnie doświadczenie w branży meblarskiej, producent metalowych komponentów oraz gotowych mebli tapicerowanych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Kłobuck k. Częstochowy

Opis stanowiska

  • nadzór nad pracą działu finansowo księgowego oraz współpraca z pozostałymi działami firmy
  • kształtowanie i nadzorowanie polityki rachunkowości
  • odpowiedzialność za realizację polityki finansowej firmy, obszary księgowości, sprawozdawczości, rozliczeń, controllingu
  • prowadzenie pełnej księgowości w zgodzie z przepisami rachunkowości
  • przygotowanie planów finansowych, budżetów i kontrola ich realizacji
  • analiza przepływów pieniężnych oraz zapewnienie płynności finansowej firmy
  • współpraca z bankami, instytucjami finansowymi, pozyskiwanie finansowania zewnętrznego
  • tworzenie i optymalizacja wewnętrznych procedur dotyczących obszaru finansowego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (np. finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
  • umiejętność doboru personelu oraz kierowania kapitałem ludzkim
  • sumienność, przedsiębiorczość i operatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość systemu ERP COMARCH XL

Oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę