Dyspozytor transportu samochodowego ze znajomością języka ukraińskiego i rosyjskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/22/0007
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie zleceń transportowych w języku ukraińskim i rosyjskim; ustalanie harmonogramów przewozów, wydawanie dyspozycji przewozu kierowcom w w/w językach; prowadzenie księgi dyspozycyjnej; planowanie i rozliczanie czasu pracy kierowców i pojazdów za pośrednictwem programów Loctracker, Fleethand.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie; znajomość pakietu Office, obsługi poczty e-mail, urządzeń biurowych, znajomość programów Loctracker, Fleethand

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie