title

Dyspozytor transportu samochodowego

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/2109
OBOWIĄZKI:

monitorowanie prac kierowców; rozdysponowanie zleceń pomiędzy kierowcami; rozmowy telefoniczne z kontrahentami i kierowcami w języku rosyjskim i ukraińskim; wykonywanie raportów ze zrealizowanych zleceń.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Dyspozytor transportu samochodowego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie; biegła znajomość komputera- Word, Excel

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie