title

Dyspozytor

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Dyspozytor
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/20/0790
OBOWIĄZKI:

obsłga kamer monitorujących teren firmy, obsługa programu WEBFLEET,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera i wykorzystanie internetu

Wymagania inne:

- znajomość programów MS OFFICE oraz WEBFLEET, - znajomość języka ukraińskiego ze względu na pracę z pracownikiem cudzoziemskim,

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie