title

Elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/0746
OBOWIĄZKI:
Do obowiązków pracownika będzie należeć: nauka obsługi ekspresów do kawy różnych marek, diagnozowanie usterek serwisowych, demontaż i montaż ekspresów do kawy, diagnozowanie usterek z użyciem przyrządów pomiarowych, posługiwanie się dokumentacją techniczną, poznanie procedur przebiegu naprawy - dokumentacja serwisowa, zamawianie części zamiennych, wycena naprawy, organizacja i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, obsługa klienta. Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku