title

Elektromechanik utrzymanie ruchu

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Puńców
Numer: StPr/20/1270
OBOWIĄZKI:
prowadzenie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjno-technicznych, usuwanie zgłoszonych i zauważonych usterek maszyn i urządzeń produkcyjno-technicznych, wykonywanie okresowych przeglądów diagnostycznych istniejącego parku maszynowego, dokonywanie regeneracji części i podzespołów zamiennych maszyn i urządzeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w pracy jako elektromechanik, umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej, mile widziane posiadanie uprawnień SEP do 1kW (ewentualnie możliwość do wyrobienia), gotowość do nauki.

Miejsce pracy:

Puńców

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie