title

Elektromechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/0085
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn i instalacji elektrycznej. Przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji. Diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznej oraz zapobieganie ich występowaniu. Współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności produkcji. Wszelkie prace związanie z utrzymaniem ruchu w zakładzie.Dodatkowe informacje: - wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności kandydata, - po okresie próbnym, umowa na czas określony lub nieokreślony, - pakiet socjalny, szkolenia, zdobywanie uprawnień, ubezpieczenie grupowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych i posługiwania się dokumentacją techniczną.Uprawnienia SEP.Mile widziane uprawnienia do obsługi - względnie konserwatora transportu bliskiego lub urządzeń dźwigowych.Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność.Umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej