title

Elektromonter

Ogłoszenie numer: 5564109, z dnia 2021-09-16

INTROL ENERGOMONTAŻ Sp. z o.o. zajmuje się szeroko rozumianą automatyką przemysłową oraz instalacjami technologicznymi w zakresie energetyki, ochrony środowiska i budownictwa. Jest firmą należącą do Grupy Kapitałowej INTROL.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów do Działu Montażu:

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Opis stanowiska

  • montaż szaf sterowniczych i rozdzielni NN.

Wymagania

  • znajomość układów sterowania , automatyki przemysłowej i elektrycznej
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i AKPiA.

Oferujemy

  • interesującą, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju, narzędzia pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.