title

Elektromonter / Elektryk

Ogłoszenie numer: 5331119, z dnia 2021-08-20

Firma istnieje od 1988 r. i zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną oraz wykonawczą w branży elektrycznej.

Zajmujemy się realizacja kompleksowych usług inwestycyjnych oraz remontowych w branży elektrycznej dla budownictwa, energetyki, ochrony środowiska, przemysłu i górnictwa.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Prace elektro-montażowe w obiektach przemysłowych oraz budowlanych.

Miejsce pracy:

  • placówki montażowe w Polsce, zwłaszcza w woj. Śląskim
  • na życzenie możliwość okresowych wyjazdów do pracy na placówki montażowe do Niemiec

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe i uprawnienia SEP
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Odpowiedzialność i koleżeńskie podejście do pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 20-30 złotych za godzinę pracy brutto - w zależności od posiadanych kwalifikacji
  • System premiowy uzależniony od zrealizowanych kontraktów
  • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. "wczasy pod gruszą")
  • Możliwość awansu na brygadzistę lub kierownika
  • Możliwość zdobywania uprawnień oraz udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje (koszt pokrywa pracodawca)
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą