title

Elektromonter instalacji elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Elektromonter instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Radostków-Kolonia
Numer: StPr/19/2983
OBOWIĄZKI:
stanowisko fizyczne, podstawowa znajomość montażu instalacji elektrycznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Znajomość montażu instalacji elektrycznej

Miejsce pracy:

Radostków-Kolonia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Elektromonter

Lokalizacja: śląskie / Rudniki gm. Rędziny

Dodane: dzisiaj
Bilfinger Industrial Services Polska obecnie poszukuje pracowników na stanowisko ELEKTROMONTERA w zakładzie przemysłowym. Osoba na tym stanowisku będzie...

Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o.

Automatyk Sterowania Ruchem Kolejowym

Lokalizacja: śląskie / woj. Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie

Dodane: 2020-10-26
  Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: wykonywanie demontażu (na czas robót torowych), czasowego zabezpieczenia i ponownego ich montażu (po zakończeniu prac...

DB Cargo Polska S.A.

Elektromonter

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2020-10-22
Zakres obowiązków: Montowanie, obsługiwanie i eksploatowanie urządzeń elektroenergetycznych Organizowanie prac podczas budowy, przebudowy, konserwacji,...