title

Elektromonter instalacji elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Zamarski
Numer: StPr/21/0460
OBOWIĄZKI:

wykonywanie instalacji elektrycznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane uprawnienia SEP E1 do 1 kW Oferta skierowana do osób bezrobotnych w wieku powyżej 30 r.ż. w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30 + zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Cieszynie ".

Miejsce pracy:

Zamarski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie