title

Elektromonter - instalator

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/22/0747
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie instalacji elektrycznych 230/40VU oraz niskoprądowych, alarmowych, monitoringu sieci IT instalacji elektrycznych p.poż. Praca fizyczna w budownictwie mieszkaniowym oraz przemyśle.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie techniczne - technik elektryk, automatyk

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie