title

Elektromonter/ pomoc elektryka

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Orzesze
Numer: StPr/21/0506
OBOWIĄZKI:
Rozprowadzanie okablowania, osadzanie puszek, montaż tablic bezpiecznikowych.Miejsce odbywania stażu: Orzesze + instalacje u klientaCzas pracy stażysty: pn-pt 8.00-16.00Okres stażu: min. 3 m-ceProponowane zatrudnienie po stażu: umowa o pracę, min. 3 m-ce (lub na stałe)
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

brak wymagań

Miejsce pracy:

Orzesze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych