title

Elektromonter Urządzeń Elektrycznych

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w obszarze Produkcji i Utrzymania Taboru Kolejowego w Rybniku.

Opis stanowiska

  • Konserwacja i naprawy urządzeń elektrycznych
  • Odczytywanie schematów ideowych urządzeń i instalacji elektrycznych
  • Lokalizowanie i usuwanie uszkodzeń w układach i urządzeniach elektrycznych

Profil kandydata

  • Wykształcenie min. zawodowe o specjalności elektrycznej
  • Doświadczenie na w/w stanowisku - mile widziane
  • Znajomość urządzeń oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Samodzielność w działaniu
  • Uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą