title

Elektromonter

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Rogów
Numer: StPr/22/0501
OBOWIĄZKI:
Miejsce pracy:

Rogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Elektromonter pod ziemią

Lokalizacja: śląskie / Knurów

Dodane: wczoraj
Wykładanie linii kablowych pod ziemią, zbrojenia ścian w kopalniach, obsługa elektryczna urządzeń w kopalni Wymagania inne: miejsce pracy: ul.Dworcowa 1, 44-194...

ProPoint S.A.

Elektryk/Elektromonter (praca w delegacji)

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała, Bytom, Gliwice, Katowice, Sosnowiec

Zakres obowiązków: montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki, uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących...

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2022-05-25
Montaż, uruchamianie instalacji elektrycznych i utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń przodkowych pod ziemią Wymagania inne: zaświadczenie na ślusarza lub...