title

Elektromonter

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0832
OBOWIĄZKI:
praca przy budowie obiektów elektroenergetycznych prądu stałego i przemiennego, praca przy budowie i remontach sieci teletechnicznych, prace ogólnobudowlane. Wykonywanie poleceń brygadzisty i przełożonego.Praca na terenie woj. śląskiego, woj. dolnośląskiego (dowóz pracowników na budowę z bazy firmy).
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub zawodowe, mile widziane uprawnienia SEP do 1kV, mile widziane kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu