title

Elektromonter

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/2412
OBOWIĄZKI:
- Praca przy budowie oświetlenia ulicznego, wykopy pod kable, stawianie słupów.- Praca w delegacjach na terenie Polski południowej i centralnej.- Godziny pracy: 6:00-14:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na podobnym stanowisku. Wymagane uprawnienia SEP E do 1 kV. Wymagane osoby BEZ nałogów.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach