title

Elektromonter

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1380
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie oględzin/przeglądów: technicznych, systemów bezpieczeństwa, układów pomiarowych. Łączenie urządzeń elektrycznych i automatyki, montaż i konfiguracja urządzeń a.k.p., programowanie i konfiguracja urządzeń. Przemieszczanie się samochodami służbowymi. Praca na terenie stacjach redukcyjno-pomiarowych, na otwartym terenie i w pomieszczeniach budynków. Miejsce pracy: siedziba firmy + wyjazdy na terenie kraju.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektryk*
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, elektryczne
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: E.07 -Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych.

Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze zawodowe elektryczne, mile widziane średnie techniczne (np. technik elektryk, technik automatyk lub pokrewne), prawo jazdy kat. B, sumienność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność (wyjazdy), uprawnienia: eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, umiejętność: montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych, doświadczenie w zawodzie lub absolwent szkoły elektrycznej

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu