title

Elektromonter

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Miejsce pracy: Miasteczko Śląskie
Numer: StPr/21/0377
OBOWIĄZKI:
obsługiwanie i nadzorowanie pracy urządzeń elektro-energetycznych; dokonywanie oceny stanu technicznego i parametrów eksploatacyjnych urządzeń, instalacji i sieci; kontrolowanie pracy urządeń zainstalowanych na stacji, w tym urządzeń AKPiA; zgłaszanie przełożonym zauważonych nieprawidłowości w pracy urządzeń i sieci; usuwanie na bieżąco usterek, zaistaniałych uszkodzeń i awarii; zabezpieczanie oraz utrzymanie należytego stanu technicznego urządzeń i instalacji;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektromonter maszyn elektrycznych (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: Uprawnienia G1 (elektroenergetyczne) - eksploatacja (E)

Wymagania inne:

wiedza praktyczna z zagadnień elektrycznych, układów napędowych i instalacji elektrycznych do 1 kV, znajomość przepisów ppoż., znajomość układów sterowania, umiejętność czytania schematów elektrycznych,

Miejsce pracy:

Miasteczko Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach