title

Elektromonter

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/21/0719
OBOWIĄZKI:
budowa sieci elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia, oświetlenia drogowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

uprawnienia SEP "E", mile widziane prawo jazdy kat. c, uprawnienia podesty ruchome, hds, koparko ładowarki, praca w zespole

Miejsce pracy:

Żory

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach