title

Elektryk budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Radostowice
Numer: StPr/22/0778
OBOWIĄZKI:
organizowanie własnego stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów BHP, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska oraz zasad ergonomii, wykonywanie przyłączy i instalacji elektrycznych tymczasowych umożliwiających realizację prac budowlanych, wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie instalacji elektrycznych zewnętrznych teletechnicznych i odgromowych, wykonywanie pomiarów pomontażowych (odbiorczych) instalacji elektrycznych i skuteczności zastosowania osłon przeciwporażeniowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagania inne:

wykształcenie minimum zawodowe o profilu elektryk

Miejsce pracy:

Radostowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie