title

Elektryk budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Elektryk budowlany
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/0751
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie instalacji elektrycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektryk budowlany (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: uprawnienia SEP


Wymagania inne:

z, uprawnienia wysokościowe zdolność do pracy na wysokości

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Elektryk

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: 2020-12-01
Wymagane doświadczenie. Praca na trenie woj. śląskiego. Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu. Kontakt z pracodawcą...

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Elektryk

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Dodane: 2020-12-01
usuwanie usterek i naprawa urządzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wymagania inne: wymagane doświadczenie zawodowe, uprawnienia SEP...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Elektryk (instalacje fotowoltaiczne)

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2020-12-01
montaż instalacji fotowoltaicznych, podłączenia do sieci.Prace na terenie Górnego Śląska.Wymagania inne: wykształcenie zawodowe - elektryk, uprawnienia SEP do...