Elektryk (k/m) do montażu szaf sterowniczych w branży elektrycznej

Misją naszej firmy jest zapewnienie wysokich usług automatyzacji, robotyki oraz nowoczesnych rozwiązań z zakresu IT i zarządzania. Skupiamy się na usługach inżynierskich dla przemysłu. Współpracujemy z ogólnopolskimi i zagranicznymi partnerami.

Miejsce pracy: Żory, ul. Sosnowa 23

Wynagrodzenie: miesięczne

Wymiar pracy: pełny etat, od 06:00 – 14:10, od poniedziałku do piątku

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Miejsce pracy: Bezpieczna Automatyzacja Maszyn, ul. Sosnowa 23, 44-240 ŻORY

W montowni szaf sterowniczych w ŻORACH wykonujemy gotowe szafy sterownicze, które dostarczamy klientom w Polsce i poza granicami.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracowników (chętnie przyjmiemy także kobiety) z doświadczeniem w branży elektrycznej. Do zakresu obowiązków będzie m.in. należało:

  • przygotowanie i instalacja wiązek elektrycznych,
  • montaż układów sterowania.

Zobacz podobne oferty

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Elektryk na stanowisko pracownika produkcji i utrzymania ruchu

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2022-08-09
lokalizowanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych dokonywanie napraw i konserwacji maszyn, urządzeń, elektronarzędzi oraz instalacji elektrycznych...

Knapp Polska sp. z o.o.

Elektryk przemysłowy

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2022-08-05
Zakres obowiązków: Montaż podzespołów elektrycznych w systemach przenośników Montaż i serwis instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych Montaż tras...

ProPoint S.A.

Elektryk rozruchu

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2022-08-03
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: montaż i podłączanie instalacji elektrycznych z zakresu automatyki i robotyki, uruchamianie nowych oraz...