Elektryk na stanowisko pracownika produkcji i utrzymania ruchu

Ogłoszenie numer: 7351626, z dnia 2022-08-09

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • lokalizowanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych
  • dokonywanie napraw i konserwacji maszyn, urządzeń, elektronarzędzi oraz instalacji elektrycznych
  • wykonywanie prac montażowych elektroenergetycznych

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe techniczne (elektryk)
  • uprawnienia SEP w grupie G1 E +D(do 1kV)
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • praca na stałe
  • bardzo dobre warunki
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość przyuczenia