title

Elektryk - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/22/1789
OBOWIĄZKI:

1. Utrzymanie w należytym stanie instalacji elektrycznej na terenie Placówki. Wykształcenie: zawodowe lub średnie; Uprawnienia elektryka

Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Elektryk

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Dodane: 2022-12-01
Montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Śląska i krajów UE. Wymagania: min. zasadnicze zawodowe, brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach, prawo jazdy...

Elektryk

Dodane: 2022-11-30

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Elektryk/elektromonter (do przyuczenia)

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

proste prace elektryczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: chęć do pracy Uprawnienia: może być osoba do przyuczenia