title

Elektryk utrzymania ruchu

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Elektryk utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/20/0954
OBOWIĄZKI:
utrzymanie ruchu, naprawa, remonty maszyn i urządzeń przemysłowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

uprawnienia SEP do 1 KV

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Elektryk

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

Dodane: dzisiaj
Montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Śląska. Wymagania: min. zasadnicze zawodowe, brak przeciwwskazań dp pracy na wysokościach, prawo jazdy kat.B oraz...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Elektryk/elektromonter/serwisant

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2021-02-26
Prace serwisowe na zakładach obsługiwanych przez firmę, usuwanie usterek, naprawa, konserwacja, wymiana części.Praca na terenie siedziby spółki, teren woj....

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Elektryk

Lokalizacja: śląskie / Kaczyce Dolne

Dodane: 2021-02-22
wykonywanie usług Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy powyżej 3 m